Як розповіли представники Театру імені Ленсовету на своїй сторінці у Facebook, причиною смерті стала тяжка хвороба, з якою артист довгий час боровся. Інших подробиць поки що не розкривають.

Читайте також: Помер популярний російський актор

З великим сумом повідомляємо, що 1 листопада 2017 року на 57-му році життя після важкої хвороби помер артист Сергій Кудрявцев,
– розповіли в Театрі імені Ленсовету в Санкт-Петербурзі.

Церемонія прощання з Сергієм Кудрявцевим пройде в театрі імені Ленсовета, в якому він працював, 3 листопада о 12 годині.

Кудрявцев народився в Естонії в 1961 році. У 1983 році закінчив Ленінградський державний інститут театру, музики і кінематографії. Навчався на курсі у відомого актора Ігоря Горбачова. Свою театральну та акторську кар’єру розпочав у 1981-му році, де виконав головну роль у фільмі-виставі "Казку цю повідаю тепер я світлу". У театрі "Ленсовету" актор працював з 2005 року.


Сергій Кудрявцев

Його гру можна було побачити в спектаклях "Ліжко для трьох", "Варвари", "Добра людина з Сичуані" і багатьох інших. Також він знявся у російських фільмах "Ідіот", "Ментовські війни", "Клим", "Бандитський Петербург", "Сьома руна" і "Вулиці розбитих ліхтарів".