Про це повідомив спікер нижньої палати парламенту В'ячеслав Володін, передає "Meduza".

Читайте також: Названо ймовірну причину смерті Станіслава Говорухіна

За його словами, Говорухін помер о 10:37 сьогодні, 14 червня, в санаторії "Барвиха" (Московська область, Росія – 24 канал) після важкої і тривалої хвороби.

Як повідомляли російські ЗМІ вчора, 13 червня, Станіслав Говорухін був госпіталізований в Центральну клінічну лікарню в дуже важкому стані.


Помер Станіслав Говорухін

Читайте також: Помер Станіслав Говорухін: біографія російського режисера, який активно підтримував Путіна

Варто додати, що Станіслав Говорухін був вихідцем з Пермського краю, Росія. Відомий радянський та російський режисер зняв близько двох десятків художніх та п'ять публіцистичних фільмів, серед яких найвідоміші – "Вертикаль", "В пошуках капітана Гранта" і "Ворошиловський стрілок", а також серіал "Місце зустрічі змінити не можна". У серпні 2017 року Станіслав заявив про завершення творчої кар’єри у кінематографі.

Покійний Говорухін також написав 14 сценаріїв і три книжки, має ряд акторських робіт. З 1993 року він був депутататом Держдуми, а з 2011-го очолював думський комітет з культури (він також керував ним з 1996-го по 2000 рік). У 2014 році підтримав Російську агресію в Криму та мав чітку антиукраїнську позицію.