Про смерть актора написав російський "Пятый канал". За даними ЗМІ, Олександр Васильєв помер 31 березня після тривалої хвороби. Що саме стало причиною смерті зірки, наразі не розголошують.

Читайте також: Помер Олександр Васильєв: фільмографія актора

На новину відреагували представники кіностудії "Ленфільм", з якою тривалий час співпрацював Олександр Васильєв. Колеги актора зізнались, що це велика втрата, адже чоловік не тільки був талановитим актором, але й хорошою людиною.

"Ми будемо пам'ятати його життєрадісною, уважною, доброзичливою людиною, талановитою і завжди готовою прийти на допомогу. Його оптимізм, енергія, позитивний заряд передавалися всім навколо. Олександр був носієм того духу "старого доброго" "Ленфільму", його традицій і звичаїв", – розповіли у "Ленфільмі".

Церемонія прощання з Олександром Васильєвим відбудеться у середу, 3 квітня. Поховають актора на Смоленському кладовищі.


Помер актор Олександр Васильєв / Ленінфільм

Сам Олександр Васильєв вів досить скромне життя та уникав світські заходи. За час своєї кар'єри він зіграв у кінострічках "Особливості національного полювання", "Блокпост", а також в серіалах "Агент національної безпеки", "Чорний ворон", "Бандитський Петербург", "Вулиці розбитих ліхтарів", "Мажор" та ін.