Інформацію про смерть Олександра Кузнєцова підтвердив його колега Еммануїл Віторган. На сторінці у Facebook він розмістив тривожний допис.

Читайте також: Помер відомий український письменник Юрій Мушкетик

"Сьогодні о 9 ранку... Сашенька Кузнецов! Дякую, що ти був з нами! Ти так боровся за життя! Земля тобі пухом", – написав він.

Мережу заполонили скорботні слова, в яких всі колеги Олександра Кузнєцова зізнались, що запам'ятають його, як "учителя, наставника та друга", "людину, яка завжди посміхалась та вміла бачити хороше навіть у поганому". Долучилась і перша дружина актора, Галина Кузнєцова, яка публічно прокоментувала втрату.

Царство Небесне! Якою ти був світлою і позитивною людиною! Сумую!
– написала Галина Кузнєцова.

Зазначається, що Олександр Кузнєцов з 2014 року боровся з онкохворобою. Актор проходив кілька курсів лікування, однак подолати недугу йому так і не вдалось. Олександр Кузнєцов помер у США, де проживав останні кілька років. Офіційну причину смерті поки не розголошують.

Помер Олександр Кузнєцов: біографія актора

Актор народився 2 грудня 1959 року в селі Петрівка Приморського краю (Росія). Спершу Олександр Кузнєцов навіть не мріяв про шоу-бізнес, тому вступив до Московського авіаційного інституту. Однак, забравши диплом, він вирішив поступити до Театрального училища імені Бориса Щукіна. У 1985 році Олександр Кузнєцов успішно завершив навчання та приступив підкорювати сцену.

Фільмографія Олександра Кузнєцова

Першою роллю актора став фільм режисера Сергія Овчарова "Небувальщина", в якій він зіграв головну роль. Водночас Олександр Кузнєцов розпочав співпрацю з театрами. Після такого тріумфу режисери почали активно пропонувати зірці ролі, а прихильники з нетерпінням очікували на вихід нових фільмів за участю Кузнєцова.

Читайте також: Помер один із провідників "Революції на граніті" Маркіян Іващишин

Упродовж своєї кар'єри актор зіграв у десятках кінострічок та серіалів, зокрема, "Бій з тінню", "Легенди про Круга", "Аляска Кід", "Близнюки", "Приморський бульвар", "Той, що біжить по кризі", "Божевільний рейс". Окрім цього, Олександр Кузнєцов мав епізодичну роль у легендарній "Санта-Барбарі".

В останні роки свого життя актор емігрував до США. Там Олександр Кузнєцов проводив тренінги та майстер-класи. Він співпрацював із компаніями Ораторіка, Adconsult і школою ораторського мистецтва "Король говорить!". Де та коли поховають знаменитого актора Олександра Кузнєцова, наразі невідомо.