Михайло Задорнов помер 10 листопада 2017 року у віці 69 років. Причиною смерті стало онкологічне захворювання.

Задорнов славився українофобськими заявами та жартами. На одному з концертів Задорнов пожартував щодо трагедії зі збитим малайзійським Boeing 777 рейсу МН 17.

Читайте також: Помер Михайло Задорнов: біографія російського гумориста

"Псакі (офіційний представник Держдеп США Дженіфер Псакі, – "24") видала точні причини падіння Boeing: "Малайзійський Boeing, – сказала вона, – впав, тому що був важчий за повітря", – казав він на своїх виступах, передає ТСН.

Михайло Задоронов про трагедію малайзійського Boeing 777 – відео

У січні 2014 року російський сатирик назвав українців на Євромайдані "єврохохлами" і заявив, що вони розійдуться, як тільки їх "перестануть утримувати олігархи".

Михайло Задоронов про український Євромайдан – відео

Задорнов не гребував жартувати і про війну на Донбасі, українських військових та сили НАТО. Зокрема, про ЗСУ він говорив, що армія України "небоєздатна і слабка перед російськими солдатами".

Михайло Задоронов "жартує" про Україну – відео

Не оминав він цинічних жартів і про жителів Галичини, називаючи їх "западенцами". Такі "жарти" були налаштовані на формування негативного образу українців.

Михайло Задоронов "жартує" про Україну – відео

А у 2013 році після поєдинку легендарного Володимира Кличка з російським боксером Олександром Повєткіним, у якому перемогу здобув українець, Михайло Задорнов заявив, що західні українці є зрадниками.

Звичайно, я розумію західних українців, їх я не звинувачую. Вони завжди були зрадниками. Вони завжди лежали під Польщею. А поляки завжди зраджували Росію на догоду будь-яким західним інтересам. Маю право це говорити, тому що в мені є польська кров, – заявляв Михайло Задорнов.

Цинічні жарти Михайла Задорнова про Україну – відео

Іноді його виступи радже нагадували пропаганду Росії, ніж сатиричне шоу. Зокрема, Задорнов вигороджував Кремль щодо анексії Криму, заявляючи, що Росія ніколи ні на кого не нападала й не мала колоній. Подібні "жарти" від нього звучали і про вторгнення Росії на Донбас.

Михайло Задорнов про окупацію Криму та війну на Донбасі – відео