Про смерть режисера повідомив у Facebook сценарист та режисер Михайло Ідов.

Читайте також: Помер 27-річний актор Гаррі Гейнс – зірка "Американської історії жахів"

"Два дні тому в Детройті помер режисер Костянтин Бромберг, постановник радянських мегахітів" Чародії "та" Пригоди Електроніка ", - зазначається в повідомленні.


Головні герої фільму "Пригоди Електроніка"

За його словами, після переїзду до США Бромберг перестав займатися кіномистецтвом. Відомо, що у 2011 році він хотів зняти серіал за мотивами "Пригоди Електроніка", втім проєкт у життя таки не реалізував.

Фільмографія

  • "Довгий день Кольки Павлюкова" (1968)
  • "Був справжнім трубачем" (1973)
  • "У мене є лев" (1975)
  • "Пригоди Електроніка" (1973)
  • "Чародії" (1982)

Життєпис Костянтина Бромберга

Костянтин Бромберг народився 17 жовтня 1939 року в Харкові. У 1965 році закінчив сценарний факультет ВДІКу. Згодом почав працювати режисером, художнім керівником студії дитячих і юнацьких телефільмів творчого об'єднання "Екран".

Справжня популярність до режисера прийшла після стрічки "Пригоди Електроніка", яка вийшла на екрани у 1980 році. Не менш успішною стала новорічна кіноказка "Чародії", прем’єра якої відбулася 31 грудня 1982 року.

За постановку "Пригод Електроніка" Бромберга відзначили Державною премією СРСР в галузі літератури, мистецтва і архітектури. У 1989 році режисер зняв три сюжети для дитячого гумористичного кіножурналу "Єралаш". У 1990-х роках був керівником студії дитячих і юнацьких фільмів "Юнтелефільм".