Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, помер ілюстратор Джин Дейч, якому належить авторство популярних мультфільмів "Том і Джеррі" та "Моряк Папай". Про смерть 95-річного художника оголосив його чеський видавець Петр Гіммель. Джин Дейч пішов з життя у ніч на 17 квітня.

Читайте також Помер зірка "Рембо" Браян Деннегі

Представники близького оточення ілюстратора вирішили не розголошувати причин смерті. Вони зазначили, що останні хвилини свого життя оскароносний режисер провів у своїй квартирі в Празі.

Авторству Джина Дейча належать одні з найвідоміших мультфільмів, які підкорили дитячі серця у різних куточках планети. Його анімаційний короткометражний фільм Munro отримав премію Academy Award 1960 року. Він також створив картини "Том і Джеррі", "Моряк Папай", "Гіганти", "Хоббіти", "Аліса в Парижі" та безліч інших.


Ілюстратор Джин Дейч / Фото з відкритих джерел

Джин Дейч американець за національністю, проте більшість життя провів у Чехії. Саме в цій країні несподівано для себе він зустрів кохану, яка у майбутньому народила йому трьох синів. Всі нащадки продовжили кар'єру батька та працюють карикатуристами та ілюстраторами.