Про смерть Джона Каллахана повідомила його колишня дружина Єва Лару та його представник. Смерть настала вночі, 28 березня.

Читайте також: Автор хіта I Love Rock 'n' Roll Алан Меррілл помер від коронавірусу

Єва Лару опублікувала щемливий допис зі спільними фотографіями.

Представник Джона Каллахана зазначив, що в актора стався інсульт, коли він перебував у своєму будинку в Палм-Дезерті в штаті Каліфорнія. Зірку доставили в медичний центр, де за його станом стежили лікарі. Поруч з ним знаходилися дочка Кайя і колишня дружина Єва.

Ми дуже засмучені і розгублені через втрату Джона. Він був моїм другом і чудовим батьком для Кайї. Його відсутність залишить велику дірку в наших серцях назавжди,
– написала Єва.

Що відомо про Джона Каллахана?

Джон Каллахан народився в Брукліні в 1953 році. У 1982 році він отримав свою заповітну першу роль в телешоу. Це був невеликий епізод у фільмі "Сім наречених для сімох братів". Згодом він зіграв кілька незначних ролей, але справжня популярність прийшла до нього після того, як він з'явився в популярному серіалі "Всі мої діти".

З 1989 по 1992 рік Джон Каллахан грав роль Крейга Ханта у відомому серіалі "Санта-Барбара". У серіалі "Відчайдушні домогосподарки" актор грав роль Стена в перших епізодах другого сезону.