Як повідомляє таблоїд TMZ, чоловік страждав від хвороби серця та мав численні напади. Під час чергової кризи лікарям не вдалось врятувати Девіда Круза. Помер колишній бойфренд Дженніфер Лопес в одній з клінік Нью-Йорка.

Читайте також: Онкохвора Шеннен Догерті розповіла про втрату близької людини

Інформацію про смерть Девіда Круза підтвердила і його теперішня обраниця Іса. Вона розповіла, яким були їхні стосунки незадовго до смерті чоловіка.

"Він був добрим і люблячим... Він був відданим батьком, допоміг підняти на ноги свого пасинка. Любив ходити зі мною в театр. Я обожнювала наші сімейні побачення, коли ми з дітьми кудись вибиралися. Будь-яке наше спілкування він закінчував словами: "Я люблю тебе", – розповіла вона.

Щодо стосунків з Дженніфер Лопес, то вони тривали упродовж 10 років. Девід був однокласником артистки, тому зустрічатись вони почали у старших класах, коли їм було всього 15. Джей Ло, яка тоді активно розвивала кар'єру, здійснила кілька світських виходів з обранцем. Наразі вона не прокоментувала втрату, однак загальновідомо, що Девід Круз був особливою людиною в її житті, адже саме з ним в співачки були найдовготриваліші стосунки.