Про це повідомляють на TMZ з посиланням на представника актора Домініка Манчіні.

За словами чоловіка, зірка серіалу "Ходячі мерці" помер "без мук" у своєму будинку. Він додав, що кіноактор був "воістину національним надбанням США, вражаючи своїм спокійним голосом і лагідною вдачею всіх, хто спілкувався з ним".

Читайте також: "Ходячі мерці" 9 сезон: перший офіційний трейлер і відхід головної зірки з серіалу

Кар’єра Скотта Вілсона в Голлівуді почала у 1967 році, коли він зіграв свою першу роль фільмі "Опівнічна спека". У 1980 році Скотт Вілсон отримав номінацію на премію "Золотий глобус" за кращу чоловічу роль другого плану в стрічці "Дев’ята конфігурація". За свою творчу діяльність він зіграв щонайменше у 80 фільмах і серіалах, серед них найвідоміші: "Великий Гетсбі" (1974), "Мрець іде" (1995), "Перл-Харбор" (2001) та "CSI: Місце злочину" (2001-2006).

Однак чи ненайбільшу популярність йому принесла участь в хоррор-серіалі "Ходячі мерці" (2011-2014). У 2, 3 та 4 сезонах серіалу він виконав одну з ключових ролей – Хершела Гріна. Хоч спочатку і планувалось, що він з’явиться лише в другому сезоні, але позитивна реакція фанатів на кіноактора переконала творців стрічки залишити його на наступні сезони.


Скотт Вілсон в 2 сезоні серіалу "Ходячі мерці"

Варто додати, що лише вчора 6 жовтня було оголошено, що Скотт Вілсон знову повернеться до ролі Хершела в 9 сезоні серіалу "Ходячі мерці", але в цей же день було оголошено, що актор помер. Прем’єра 9 сезону серіалу відбулась 5 жовтня.

Дивитись повернення Скотта Вілсона у 9 сезоні "Ходячих мерців":

Щодо особистого життя, то з 1977 року Скотт Вілсон був одружений на Харвенлі Вілсон, дітей у них так і не народилося.