Як повідомляє The Hollywood Reporter, на Оскар-2021 Польща висунула комедійну драму Never Gonna Snow Again ("Снігу більше ніколи не буде"). Автором стрічки є режисерка Малгожата Шумовська, яка вперше отримала шанс представити свою роботу на розгляд експертів престижної премії.

Цікаво Правила і дату вручення Оскару змінили: чого чекати від церемонії у 2021 році

За сюжетом фільму, українець іммігрує до Польщі, де влаштовується на роботу масажистом. Поступово він ближче знайомиться зі своїми заможними клієнтами та починає лікувати їх не тільки фізично, але й психологічно. Багатії не можуть назвати себе щасливим людьми, а головний герой стає "гуру" для них, який переконує, що щастя може бути в дрібних речах.

Світова прем'єра стрічки Never Gonna Snow Again відбудеться вже у вересні 2020 році в рамках Венеційського кінофестивалю. Наразі автори драми не публікували офіційного трейлера, однак у мережі з'явились перші кадри.

Кадри з фільму Never Gonna Snow Again / Фото IMDb

Примітно, що головну роль у стрічці виконав актор Алек Утгофф, який раніше знімався у серіалі "Дивні дива". Чоловік народився у Києві та після навчання у Великій Британії розпочав там акторську кар'єру. Ім'я Олег він змінив на Алек.

Наразі на рахунку Алека Утгоффа чимало популярних стрічок, де він зіграв другорядні ролі. Зокрема, "Турист", "Мордекай", "Джек Раян: Теорія хаосу", "Дракула", Чорнобиль" та ін. Це вперше роботу Алека Утгоффа висувають на Оскар.