Нещодавно французький фотограф Ромен Тієрі приголомшив мережу новими знімками. Чоловік створив неймовірну серію світлин, зроблених у покинутих будинках Франції та Італії.

Читайте також: Фотограф створює "паралельні" світи на звичайних вулицях: приголомшливі знімки

Вибір митця був не випадковим, адже саме в цих європейських країнах колись будували чимало елітних маєтків, які наразі утримувати дуже дорого. Тому власники помешкань покинули житло, надавши перевагу бюджетній нерухомості. Будинки і досі зберігають раритетні меблі, музичні інструменти та особисті речі колишніх власників. Відтак у маєтках створюється враження, що от-от хтось повернеться до свого помешкання.

Я занурююсь в простір, який всі вважають порожнім. Блукаю там годинами, щоб знайти необхідні ракурси. Це мета мого мистецтва – надати життя місцям, які давно вважаються мертвими, та зафіксувати їх за допомогою моєї камери,
– розповів Ромен Тієрі.

Фотограф показує, що навіть ті будинки, які вже поволі руйнує природа, зберігають якусь особливу магічність та атмосферність. Ромен Тієрі дає маєткам друге життя, показуючи їх красу всьому світу. Результати його творчості приголомшують.