Прощальна церемонія з творцем фільму "Весна на Зарічній вулиці" відбулась в Центральному будинку кінематографістів з 11 години. Востаннє віддати честь 93-річному режисеру Марлену Хуцієву прийшли його шанувальники, учнів та колеги, серед яких можна було побачити Олександра Панкратова-Чорного, Валерія Баринова, Бориса Щербакова, Павла Чухрая і багатьох інших. Про це повідомляють у російському виданні "Газета. ру".

Читайте також: Помер Марлен Хуцієв – режисер фільму "Весна на Зарічній вулиці"

Відспівування Марлена Хуцієва відбулось напередодні ввечері в храмі Святого Великомученика Георгія Побідоносця в Москві. Похорони Марлена Хуцієва відбулись в тридцяти метрах від місця поховання Юлії Началової, яка померла внаслідок ускладнень сепсису через рану ноги. Поруч з похоронами співачки був оркестр, в той час як на похороні режисера була почесна варта, яка в кінці похорону здійснила символічні постріли.


Похорон Марлена Хуцієва у Москві / Газета. ру


Похорон Юлії Началової у Москві поруч з похороном Хуцієва / Газета. ру

Організацією прощання з режисером зайнялась Спілка кінематографістів.

Що сталось з Марленом Хуцієвим?У Росії радянський режисер Марлен Хуцієв помер 19 березня о 7 годині ранку. Інформацію про смерть знаменитого режисера підтвердили у Союзі кінематографістів Росії. Він був найбільш відомим за створенням фільму "Весна на Зарічній вулиці". На час смерті йому було 93 роки.