Американський актор, який зіграв вампіра Емметта Каллена в драматичному фільмі "Сутінки", про вагітність дружини повідомив у День подяки. Подружжя не приховувало свого щастя від майбутнього батьківства. Проте днями на особистих сторінках в інстаграмі Келлан та Брітані Латс розмістили щемливі дописи, зізнавшися, що на шостому місяці вагітності вони втратили довгоочікувану доньку.

Читайте також: Зірка "Сутінок" готується до батьківства: фото

Судячи з усього, медикам ледь вдалося зберегти життя Брітані, адже вона публічно подякувала лікарям та донорам крові. Беззаперечно, найбільшу підтримку вона відчувала від свого люблячого чоловіка, який підтримав дружину в такий скрутний для родини час.

У ці дні були найбільш несамовиті емоції, які я коли-небудь відчував. Але я вдячний за ті щасливі шість місяців, що у нас з Бріттані були. У житті ми не завжди отримуємо відповіді на всі запитання, але повинні продовжувати вірити в краще. Бог все розставить на свої місця. Я люблю тебе, Бріттані. Спасибі всім за всю вашу любов, повагу в цей непростий час, розуміння цієї ситуації і підтримку,
– написав Келлан Латс.

Сама ж Брітані запевнила, що для неї було величезною честю і задоволенням бути мамою доньки останні шість місяців: "Я не знаю, чому це сталося, але я заспокоюю себе тим, що ти ніколи не відчуєш болю, а твоє серце ніхто ніколи не розіб'є. Ти зараз в руках Ісуса, і одного разу ми зустрінемося з тобою по-справжньому – на небесах".