Які авіакомпанії літають в Україні

Найпопулярнішими авіакомпаніями України є МАУ та SkyUp. Окрім них, регулярні рейси здійснюють також Motor Sich Airlines, Windrose. Однак останні важко назвати бюджетними авіалініями. Зрештою існують невеликі лайфхаки, які дозволять придбати дуже дешеві квитки.

Читайте також: Який середній вік літаків, що перевозять українців

Міжнародні авіалінії України

Тут діє така функція: чим раніше замовляєш квиток, тим дешевше він буде коштувати. Наприклад, якщо замовляти у травні квитки на березень та квітень то вони обійдуться усього в 349 гривень в один бік з людини. Так, можливо, це не дуже зручно замовляти квитки за 10 місяців, проте на цьому можна заощадити від 1500 гривень.


Бюджетні рейси від МАУ

Рейс Київ – Харків від 349 гривень та Харків – Київ від 334 гривень

Міжнародні авіалінії України здійснюють регулярні рейси з Києва до Харкова та назад двічі на день, щодня. Тож при ранньому бронюванні квиток з Києва до Харкова коштуватиме 349 гривень з людини в один бік, а з Харкова до Києва ще дешевше – 334 гривні.


Рейс Харків – Київ

Рейс Київ – Одеса від 349 гривень та Одеса – Київ від 334 гривень

Регулярні рейси зі столиці до Одеси здійснюються тричі на день, щодня. Ціни стартують від 349 гривень. За квиток до Києва з Одеси треба буде віддати лише 334 гривні з людини. До слова, звичайна ціна на цей рейс коливається від 2766 до 11862 гривень (якщо замовляти за тиждень та за один день до вильоту). Тобто економія у 35 разів – непогана мотивація попіклуватися про подорож та купити квитки завчасно.


Квитки на рейс Одеса – Київ

Рейс Київ – Львів від 349 гривень та Львів – Київ від 359 гривень

Літаки МАУ здійснюють регулярні рейси з Києва до Львова та назад двічі на день, щодня. А от з культурної столиці України до Києва квитки коштуватимуть трошки дорожче та обійдуться у 359 гривень з одного пасажира.


Рейс Київ – Львів

Важливо! В економ-тарифі передбачені певні обмеження. Наприклад, пасажири економ-класу не можуть повернути квиток, або ж змінити інформацію в ньому. Щодо багажу, то ручна поклажа не має бути важчою за сім кілограмів і більшою за стандарти авіакомпанії – 55х20х40 сантиметрів.


Що входить у вартість квитка

Що відомо про МАУ?Міжнародні авіалінії України – це приватна українська авіакомпанія, що була заснована, як державна у 1992 році та повністю приватизована у 2011. Базовим аеропортом МАУ є аеропорт "Бориспіль". Основні напрямки польотів цієї авіакомпанії – Західна Європа, Близький Схід, СНД та Азія. Флот авіакомпанії МАУ налічує 41 авіалайнер різних модифікацій.

SkyUp

Тут все набагато легше, бо квитки можна замовляти хоч на завтра, і всі вони коштуватимуть до 1000 гривень, але є й дешевше. Однак напевно єдиним мінусом SkyUp є те, що авіакомпанія лише рік тому, у 2018, почала здійснювати регулярні рейси й поки що літає не у всі міжнародні аеропорти України.

SkyUp літає лише до: Києва, Одеси та Харкова.

Рейс Київ – Одеса від 480 гривень та Одеса – Київ від 491 гривні

Рейси з Києва до Одеси здійснюються щосереди, щосуботи та щонеділі. Вартість стартує від 480 гривень, а максимальна ціна не перевищує 758 гривень з людини в один бік. Квиток у зворотному боці коштуватиме трохи більше – 491 гривня. Рейс Одеса – Київ здійснюються щосереди, щосуботи та щонеділі.


Квитки на рейс Київ – Одеса

Рейс Одеса – Харків​ від 480 гривень та Харків – Одеса від 490 гривень

SkyUp літає з Одеси до Харкова та назад щочетверга та щонеділі. Ціни стартують з 480 гривень з людини в один бік. Літаки авіакомпанії літають до Харкова у першій половині дня, а до Одеси повертаються після обіду.


Квитки на рейс Одеса – Харків

Важливо! Пасажирам, які обрали економ-тариф від SkyUp, дозволено взяти на борт літака ручну поклажу, що не перевищує 55х40х20 сантиметрів та не важча за сім кілограмів. Гарного польоту!

Що відомо про SkyUp?Авіакомпанія SkyUp – це український лоукост, який розпочав свої польоти 21 травня 2018 року. Базується у Міжнародному Аеропорту "Київ", основні напрямки — Близький Схід, Північна Африка, Східна та Південна Європа. Флот компанії налічує сім літаків Boeing 737-700 та Boeing 737-800. SkyUp планує збільшити кількість внутрішніх рейсів, зокрема зі Львова до Одеси.