Що це таке ефірні масла

Ефірні масла – це висококонцентровані природні ароматичні сполуки, що зустрічаються в насінні, корі, стеблах, коренях і рослинах.

Як використовувати ефірні масла

Є безліч варіантів, але найбільш поширеними є використання в ароматичному дифузорі, нанесення безпосередньо на шкіру і споживанням у їжу (у розведеному вигляді або у вигляді таблеток). Зверніть увагу, що багато ефірних масела занадто концентровані для нанесення на шкіру, тому завжди перед процедурою уважно вивчайте етикетку.


Будьте уважні: не всі ефірні масла можна наносити на шкіру

Читайте також: Чим небезпечна сіль: пояснення вченого

Яка користь від ефірних масел

По-перше, ефірні масла мають дивовижний аромат. Також вони володіють розслаблюючими, поживними, лікувальними і антибактеріальними властивостями.

Різні масла працюють по-різному, наприклад, олія лемонграсу допомагає впоратися з почуттям занепокоєння; олія імбиру бореться з нудотою, а зменшує біль після тренування масло розмарину.


Ефірне масло лаванди допоможе впоратися із стресом та депресією

Що рекомендують лікарі

Ефірні масла використовували в медицині протягом всієї історії. Проте їх радять використовувати в якості підтримки традиційних ліків. Ефірні масла при правильному використанні абсолютно нешкідливі, але сподіватися на неймовірний ефект все ж не варто.