На Заході України вирує негода через зливи, які спричинили повені та зсуви ґрунту. Мережею розлетілися шокуючі кадри зруйнованих доріг та мостів, затоплених вулиць, які перетворилися на бурхливі річки. В епіцентрі стихійного лиха опинилася й артистка Alina Pash, яка в інстаграм-профілі показала руйнівні наслідки негоди.

До теми 4-річний син солістки The Hardkiss не по-дитячому прокоментував катастрофу в Карпата

Співачка разом з музикантами та саундпродюсером Johnny Zbaraski відправилася на Івано-Франківщину, аби придбати трембіту та наповнитися натхненням. Проте всього за кілька днів їхній відпочинок завершився через негоду. Разом з друзями Alina Pash вирушила пішки з гір до села Криворівня, тікаючи від повеней.

Зірка босоніж долала кілометри шляху, підіймалася грязюкою крутими схилами та переходила дорогу, яку по коліна затопила бурхлива вода. Попри катастрофу в Карпатах та непростий маршрут, Alina Pash не втрачала оптимізм й зізналася, що ця мандрівка допомогла їй побороти страхи.

А як далеко ви ходили за саундом?
– прокоментувала співачка вражаючі фото.

Реакція мережі

Інстаграм-допис Alina Pash викликав справжній шквал обговорення. Прихильники наголосили, що музиканти вчасно дісталися до Криворівні й не приховували свого захоплення сміливістю та відчайдушністю Alina Pash: "Вражає твоя сміливість. А ще більше – справжність", "Ви мої герої", "Ви вчасно покинули нас".

Користувачі соцмереж не приховували свого обурення й тим, що саме вирубка лісів спричинила руйнівні наслідки, які завдали колосальних збитків: "Кричіть на весь світ про вирізання Карпат і Полісся", "От і нарубали", "Винні мають відповісти за страждання людей та природи".