Зірка народила дочку 14 вересня 2019 року в одному з пологових будинків у Монако. Дімопулос відмовилася народжувати в Україні, через негативний досвід пологів з першою дитиною. Колишня співачка щодо свого материнства зробила відповідний пост в Instagram.

Читайте також: Народила дівчинку за 15 хвилин, – Санта Дімопулос розповіла про пологи у Монако

За її словами, вона відмовилася від послуг няні. Це було її рішення, про яке вона ще ні разу не пожаліла. У неї є помічниця, яка прибирає і готує, а вона тим часом насолоджується часом з донечкою.

Санта каже, що дівчинка дуже спокійна і капризує лише тоді, коли хоче їсти. Зростає новонароджена дівчинка повністю на грудному вигодовуванні.

Я перебуваю в процесі гормональної перебудови і плачу кілька разів на добу – від щастя, коли дивлюся на дитину. Плачу від фільму, від смутку, що чоловік їде. І це нормально,
– ділиться відчуттям колишня виконавиця.

Дімопулос зізналася, що відчуває себе Шивою з 4 руками. Вона може одночасно годувати дитину, зціджувати молоко, дивитися фільм, пити воду чи листуватися в телефоні. Не забуває 32-річна зірка і про свою фігуру. За її словами, після вагітності їй потрібно схуднути на 14 кілограмів.