Першою висловити свої думки стала Джамала, родом з Криму, яка натякнула на нещодавній скандал з дуетом фіналісток ANNA MARIA (сестрами Анни та Марії Опанасюк). Українська співачка та переможниця Євробачення-2016 зазначила, що в разі перемоги представники від України повинні чітко знати свою позицію.

Читайте також: Нацвідбір на Євробачення-2019 від України: онлайн-трансляція фіналу

"Важливо, як ти представляєш країну, важливо, з яким прапором і з яким посилом", – прокоментувала Джамала.

Артистка додала, що представник від України на головному міжнародному конкурсі повинен орієнтуватись в політичних питаннях і чітко висловлювати свою позицію. Адже її питатимуть не лише про їхню творчіть на інтерв'ю, а й про ситуацію в країні, яку вони представляють. Джамала також додала, що її багато критикували за надто позитивні коментарі до деяких учасників відбору, незважаючи на поганий вокал. На що виконавиця відповіла, що у залі вона не чує сповна всі недоліки, в той час як глядачу легше це оцінити збоку.

Наступним зголосився відповісти Андрій Данилко, якого більше знають як Вєрка Сердючка. На запитання Сергія Притули, що ж він обере – пісню чи позицію, той відповів, що обере два варіанти.

Це важливо, бо зараз така ситуація. Політика завжди була присутня на конкурсах. Але я хочу облегшити сьогоднішній ефір і привітатись зі всім залом. Думайте головою, а не серцем,
– прокоментував Андрій Данилко позицію фіналістів цьогорічного Національного відбору до Євробачення.

Данилко також заступився за гурт KAZKA, який у другому півфіналі Нацвідбору нещадно розкритикували за поганий виступ.

Останнім виступив Євген Філатов, соліст гурту The Maneken, який також підтримав своїх колег: "Я погоджусь з Джамалою, що під час самого конкурсу Євробачення в Ізраїлі інтерв'ю і розмов буде більше, ніж "співу". Тому позиція є не менш важливою".