25-річна Селена Гомез пережила трансплантацію нирки, в лікарню зірка потрапила в травні 2017 року. Дівчина готувалась разом зі своїм бойфрендом The Weeknd до його концерту, однак дівчині стало зле і її забрали до лікарні. Там і з’ясувалось, що в зірки відмовляють нирки через хворобу "вовчак".

Читайте також: Репер The Weeknd планує зробити пропозицію руки і серця Селені Гомез, – ЗМІ


Селена Гомез в рекламі Coach

Селену негайно внесли до списку пацієнтів, котрі чекають на донорську нирку. Проте свою власну запропонувала віддати їй подруга, актриса Франсія Раїса.

На знімках для бренду Coach Гомез позує в салоні машини, приміряючи аксесуари: браслети, чокери і сумку Dinky, яку марка випускає з 1973 року. Відомо, що кадри зробив Стівен Майзель, а стилістом рекламної кампанії став Карл Темплер.


Селена Гомез в рекламі Coach

Coach співпрацюють з Селеною Гомес з грудня минулого року. Їхня співпраця привела до того, що число передплатників бренду в Instagram збільшилася на 50%, а після виходу першої сумки Селени Гомез для Coach вартість компанії зросла на 2%.


Селена Гомез в рекламі Coach

Також нещодавно Гомез оголосила про співпрацю з Puma: відомо, що дівчина буде брати участь в рекламних кампаніях спортивного бренду, а також розробить лінію кросівок.

У вересні Гомез приступила до зйомок нового фільму Вуді Аллена. Назва фільму і деталі сюжету не розголошуються, існує тільки робоча назва "Безіменний проект Вуді Аллена".