Якщо римейки, над якими працює кінокомпанія Disney зазнають шаленого успіху у прокаті, то фільми, які раніше випускалися від студії Fox, приносять лише збиток. Варто нагадати, що в березні 2019 року компанія Disney об'єдналася з 21th Century Fox в одну корпорацію і зайнялася випуском їхніх стрічок.

Читайте також: Компанія Disney знову взялася за зйомки римейка культового мультфільму "Леді та Блудько"

Тому, як наслідок кількох провалів картин, які принесли збиток у розмірі 170 мільйонів доларів, представниками Disney було вирішено скоротити заплановану програму і призупинити розробку їхніх фільмів. Про це повідомляє видання Variety.

Найсильніший удар по бюджету корпорації прилетів від фільму "Люди Ікс: Темний фенікс", прем'єра якого відбулася у червні 2019 року. Стрічка презентувалася у кіносвіті як завершення франшизи, однак, попри гучну рекламну кампанію, вона не те, що не окупилася, а принесла збиток. Лише бюджет картини складав 200 мільйонів доларів, а в прокаті вона зібрала всього 252 мільйони доларів.

Серед картин, які поціновувачі студії Fox таки побачать у майбутньому, виявилися "Аватар" та "Планета мавп", оскільки процес розробки вже було запущено.