Відеоподкаст активістки бодіпозитивного руху Ешлі Грем має назву Pretty Big Deal. Сама ж авторка програми зазначає, що назва програми має відголос ще з її дитинства.

Читайте також: Пишнотіла модель Ешлі Грем вийшла на публіку у розкішній сукні за тисячу гривень: фото

І коли я була підлітком, і в моїй професійній діяльності я часто чула на свою адресу: "А ти досить симпатична, хоч і повна" (Pretty for a big girl). Я почала роздумувати про те, яку силу можуть мати слова... І подумала: "Я симпатична, я велика, я – подія!
– поділилася Ешлі в соцмережах.

І її першою гостею у студії стала світська левиця та хороша подруга моделі Кім Кардашян. Минулого року пишнотіла модель в одному з інтерв’ю зізнавалась, що вважає Кім "іконою стилю". Під час інтерв’ю з нею Грем обговорила материнство, сімейне життя і проблеми, з якими стикається зірка соцмереж.

Нову програму вже можна буде дивитись в ITunes. Зірка подіумів та глянців Ешлі планує випускати нові епізоди відеоподкасту щотижня. Вже відомо, що зірками наступних епізодів стануть Габріель Юніон, Ліндсі Вонн і Емі Шумер.

Що таке подкаст?Подкастом вважають цифровий медіа-файл або низку подібних файлів, які розповсюджуються інтернетом для відтворення на різних портативних програвачах чи персональних комп'ютерах.