Про це дівчинка поділилась у своєму Instagram.

"Я чудово себе почуваю, дякую за любов та підтримку", – йдеться в дописі до фото, де Джаз щасливо усміхається в лікарняному ліжку.

Читайте також: 12-річна донька Тома Круза підтримала ЛГБТ-марш незвичним способом


Джаз Дженнінгс змінила стать на жіночу

За кілька місяців до свого 18-річчя дівчина здійснила мрію всього життя та змінила стать на жіночу. Як відомо, Джаз в минулому ще з двох років життя відчувала себе дівчинкою і в чотири роки лікарі офіційно підтвердили її підозри, поставивши діагноз "гендерна дисфорія", який означав, що визнати себе хлопчиком вона не може. У Джаз є ще одна сестра і двоє братів.


Сім'я Джаз (крайня праворуч)

Ближче до повноліття вона проходила курси гормонотерапії, де поступово змінювалась її фігура на ближче на жіночу. Батьки впродовж життя Джаз змирились з думкою про її ідентифікацію та з дитинства водили її на різні телешоу, де піднімали проблеми трансгендерів.

У 2007 році вони навіть створили спеціальний фонд, а сама Джаз неодноразово виступала на різних правозахисних конференціях і навіть написала книгу "Я – Джаз", в якій детально розповіла про життя трансгендера-тінейджера. В Instagram дівчинка є справжньою зіркою, – на неї підписано більше 640 тисяч фанатів.

Читайте також: Футболіст відкрито заявив, що він гей: Усі до мене ставилися з добротою та розумінням