Про це інсайдери розповіли виданню Radar Online.

Мабуть, Кайлі Дженнер настільки перейнялась новинами про зраду чоловіка Хлої Кардашян, що вирішила перестрахуватись. Зірка звернулась за послугами до приватного детектива, який буде стежити за її коханим Тревісом Скоттом, коли той перебуватиме в турне Європою.

Читайте також: Кайлі Дженнер сексуально повеслувала на фоні заходу сонця: звабливі фото

"У неї є Тревіс, але вона не на 100% впевнена, що він не буде її зраджувати, якщо випаде така можливість. Кайлі хвилюється, тому що він буде не в полі її зору", – зазначив інсайдер.

За роботу приватного детектива Кайлі Дженнер заплатить чималу суму, адже він стежитиме за артистом упродовж всієї доби. Відтак щонайменше два детектива отримають роботу на час всього турне Тревіса Скотта.

Це дійсно для її спокою, але приватний детектив не дешевий. Це коштує тисячі доларів, бо вона хоче, щоб за ним був хвіст 24/7,
– додав інсайдер.

Зазначимо, що це не вперше Кайлі Дженнер печеться про вірність її коханого. Під час їх відпустки зірка звинуватила Тревіса Скотта у зраді. Однак конфлікт вдалось залагодити. Тепер же, коли співак їде на гастролі подалі від дому, він матиме вільний час, який, на думку Кайлі Дженнер, може проводити у товаристві прихильниць.