Про це розповів російський журналіст Юрій Дудь, який був одним із глядачів. На Instagram-сторінці він опублікував два фото, на яких видно, як дівчата у фан-зоні об'єднали три прапори – білоруський, український і російський.

Читайте також: ANNA MARIA таки виступили на "Новій хвилі" в Сочі: яке місце зайняв дует

"Поки ми готували випуск, навмисно зберігали тишу. Але в Росії в цей час іноді траплялися хороші історії, для яких цей Instagram і був колись придуманий. 31 серпня. Москва. Концерт Макса Коржа на стадіоні "Динамо", – підписав знімки Юрій Дудь.

Концерт Макса Коржа у Москві
Концерт Макса Коржа у Москві / Фото: Instagram / @yurydud

Український прапор підняли у Москві
Український прапор підняли у Москві / Фото: Instagram / @yurydud

Виступ вже прокоментував і сам Макс Корж. Про прапори на стадіоні він не розповів, однак зізнався, що цей концерт йому запам'ятається надовго.

"Москва! Не думав, що ти можеш бути такою! 35 тисяч людей в один голос! Яке то диво відбувалося на цьому стадіоні! Однозначно це залишиться в нашій пам'яті на все життя!" – написав він до фото зі стадіону.


Виступ Макса Коржа в Москві / Фото: Instagram / @maxkorzhmus​

Хто такий Макс Корж?Це білоруський репер, який двічі отримував заборону на в'їзд в Україну. Причиною цьому стали виступи Макса Коржа в анексованому Криму. У 2016 році він через суд домігся скасування заборони СБУ, а згодом і сама служба скасувала своє рішення, бо "не виявила загрози національній безпеці в діях Макса Коржа". За рік Держприкордонслужба переглянула питання щодо візитів артиста в Україну та вдруге заборонила йому в'їзд. Однак і це рішення згодом було скасоване. 22 січня Макс Корж безперешкодно виступив у Києві.

У публічному зверненні співак пояснив, що в будь-якій ситуації залишається аполітичним. "Я музикант і ніяк не можу впливати на хід всім відомих подій, на жаль. Все, що я можу робити – це приїжджати туди, де дійсно потрібен, і для мене всі рівні, що з цієї країни, що з тієї, головне, щоб люди були нормальні", – пояснив Макс Корж.