Персонаж Ілон Таск, якого озвучить Ілон Маск, в анімаційному серіалі керує компанією Tuskla. Семе до цієї організації звернулися вчений-алкоголік Рік та його онук Морті. Винахідник візьме участь у злочині, допомагаючи генієві.

Фільм "Емма": вийшов перший трейлер комедійної драми за мотивами роману Джейн Остін

Ілон Таск – екранний прототип відомого інженера. У мультику у нього ростуть бивні з нижньої щелепи, що породжує обгрунтування для його прізвища.

Лише зараз стало очевидним, чому Ілон Маск змінив ім'я в твіттері на Elon Tusk ще у лютому цього року. Таким чином винахідник натякав на свою участь у серіалі "Рік і Морті", захоплення до якого він висловлював ще кілька років тому. Відкривати таємниці винахідник не хотів, він обгрунтував ці зміни звичайним жартом.

Сцена з Ілоном Таском у четвертому сезоні "Рік і Морті": дивитися онлайн

Що відомо про американський мультсеріал "Рік і Морті"?Він створений Деном Гармоном і Джастіном Ройландом. Прем'єра відбулася 2 грудня 2013 року. Ройланд озвучив головних персонажів: Ріка, вченого-алкоголіка, та його онука Морті. Після показу першого сезону у грудні 2013 була перерва майже у два роки, другий сезон вийшов у липні 2015 року. Починаючи з другого сезону компанію Ріку складають також інші члени сім'ї, сестра Морті – Саммер, та його батьки Джеррі та Бетті.