З дня всесвітнього старту продажів iPhone 8 і iPhone 8 Plus пройшло чотири дні. За цей період новоспечені власники новеньких смартфонів встигли як слід протестувати гаджети і зіткнулися з неприємною проблемою – відразу десятки користувачів повідомляють про проблеми з розмовним динаміком.

Читайте також: Яка собівартість нових iPhone 8 та iPhone 8 Plus: вражаючі підрахунки експертів

Відтак, під час голосового виклику в розмовному динаміку iPhone 8 Plus чути характерний шум та тріск. Проблема не залежить від конкретного оператора і зачіпає не тільки додаток "Телефон", а й сторонні месенджери і фірмовий FaceTime.


iPhone 8 Plus: користувачі виявили перші проблеми

Шум не зникає навіть якщо перезавантажити телефон. Поки власники помітили, що якщо до смартфона підключити гарнітуру або активувати режим гучного зв’язку, – то проблема зникає.

Експерти припускають, що проблема має не апаратний, а виключно програмний характер. Офіційна служба підтримкі Apple радить провести процедуру скидання налаштувань до заводських. Для цього необхідно перейти в пункт "Налаштування" → "Основні" → "Скидання" і натиснути "Скинути всі налаштування".


iPhone 8 Plus: користувачі виявили перші проблеми

Неофіційний спосіб вирішення – вмикання і вимикання режиму гучного зв'язку. Даний варіант допомагає позбутися від брязкоту і шуму в розмовному динаміці в межах одного телефонного дзвінка. Потім проблема повертається.