Відповідні фото Дарія Квіткова розмістила на своїй офіційній сторінці в Instagram. На кадрах видно, що пара вирішила не фарбувати стіни в яскраві кольори, залишивши вітальню білою. При цьому фіналістка проекту зізналась, що майже два місяці в їхній квартирі з меблів був тільки матрац.

Читайте також: Я більше не холостяк, – Нікіта Добринін приголомшив заявою та розповів про залаштунки шоу

Півтора місяця ми жили в порожній квартирі. Не було кухні, ми користувалися службами доставки і їли на коробці, уявляючи, що це наш стіл. Поки ми чекали приїзд нашого ідеального ліжка, ми спали на матраці. Поки не було холодильника, ми купували продукти на один день або їхали в найближчу кав'ярню. Зараз ми облаштовуємо нашу квартиру, обживаємо і заповнюємо її,
– розповіла Дарія Квіткова.

Наразі у вітальні Нікіти Добриніна видніється темно-коричневий диван із подушками. Також закохані учасники шоу "Холостяк-9" відмовились від класичних тюлів і фіранок, прикрасивши підвіконня стильним декором, зокрема, головою Будди, і вазонами. Яскравим акцентом стала лампа, яка нагадує прожектор.

"Згодом з'явилися ліжко, шафи, найм'якший диван у світі, кухня, на якій ми готуємо сніданки, душова і улюблений пухнастий килим, на який ми завалюємося і дивимося серіали... Найбільшою покупкою стала лампа, що виглядає, як прожектор", – додала Дарія Квіткова.


Помешкання Нікіти Добриніна і Дарії Квіткової / Instagram / @kvittkova


Вітальня героя "Холостяк-9" / Instagram / @kvittkova


Як облаштувати вітальню: приклад помешкання Нікіти Добриніна / Instagram / @kvittkova


Декор для вітальні / Instagram / @kvittkova


Як живе "Холостяк-9" / Instagram / @kvittkova

Як відомо, 5 квітня Нікіта Добринін показав свою нову простору квартиру, яку він придбав у Києві. Просторе житло на той час не мало жодного декору, а телеведучий зізнався, що переживає затяжний процес із пошуку кухні, дивану, пральної машини, телевізора, холодильника, стола, стільців, ламп та інших елементів інтер'єру. Тоді телеведучий спровокував хейтерів через заяву, що починає "все з чистого аркуша".

Читайте також: Нікіта Добринін зробив відверте зізнання для переможниці шоу "Холостяк-9"

Тоді жоден із прихильників не підозрював, що Нікіта Добринін оселився в квартирі з фіналісткою проекту Дарією Квітковою. На всі заяви телеведучий тоді загадково написав, що у нього все добре і прийде час, коли всі дізнаються, хто робив щасливе фото в помешканні.

Кумедно прокидатись зранку, одразу приходять посилання з інформаційних ресурсів. Всі пишуть: "Ну от, Нікіта – черговий учасник шоу "Холостяк", який нікого не зустрів на проекті. Один переїхав у нову квартиру". Друзі, не переймайтесь, у мене все дуже добре. У вас нема причин для хвилювань. Прийде час і ви самі все побачите,
– розповів Нікіта Добринін.

Тільки після фінального випуску проекту глядачі дізнались, що телеведучий вирішив продовжити стосунки зі столичним перукарем Дарією Квітковою. Декілька місяців пара приховувала роман, щоб не порушити контракту з авторами шоу "Холостяк-9". Тому навіть у нову квартиру пара поверталась не разом.


Нікіта Добринін у новій квартирі / Instagram / @nikitadobrynin