Своєю гнучкістю Даша одразу заполонила серце "Холостяка" Максима Михайлюка. Учасниця реаліті-шоу стала першою дівчиною, з якою поцілувався головний герой на першому побаченні, а також саме для неї Максим влаштував сюрприз та запросив на побачення в Єгипет, де дівчина мала змогу провести час без дівчат наодинці з Максимом.

Цікаво Не любила себе: переможниця "Холостяка-10" показала фото до схуднення

Тепер Даша дивує розтяжкою усіх своїх прихильників, та навіть планує запустити власний курс, аби навчити всіх охочих також стати на шпагат.

У своєму особистому профілі в інстаграмі Даша Ульянова досить часто публікує відверті світлини та свою неперевершену розтяжку, через це деякі користувачі в мережі порівнюють її з Анастасією Волочковою та заявляють, що схожий кадр вони вже десь бачили.

Переможниця шоу "Холостяк" на кадрі позувала в чорній футболці, джинсах та кросівках. Свій шпагат Даша продемонструвала, ставши однією ногою на автомобіль Lexus, а іншою – на Mercedes.

Шанувальники дівчини не залишились осторонь та написали багато приємних слів у коментарях.

"Молодець. Ти стільки років трудилася в спорті, розумничка", "Жан-Клод Ван Дам в жіночому обличчі", "Даша, ти шикарна", "Як завжди чарівна. Просто нереально красива", – коментували прихильники.