Дівчата у шоу "Холостяк" 10 сезон впродовж останніх кількох місяців запекло боролись за серце пілота з США Максима Михайлюка Все ж, до фіналу дійшли лише дві дівчини – Дана та Даша. Хто із дівчат отримав почесне право називатись супутницею головного холостяка країни та отримав каблучку – читайте у матеріалі LifeStyle 24.

Цікаво! Холостяк 10 сезон: цікаві факти про переможницю шоу

Учасниці пригадали, як народжувались почуття до головного героя шоу "Холостяк" та романтичні моменти на проєкті. З особливим трептом пригадала перше побачення Дана, коли вона прийшла до його квартири.

А от знайомство з Дашою у пілота в шоу "Холостяк" почалось з першого романтичного побачення на ковзанах та пристрасного поцілунку.

Дана чи Даша

Холостяк кожній з дівчат сказав приємні слова. Потім Максим сказав, що Даші тяжко робити кроки та показувати справжню себе, натомість Дана завжди брала ініціативу та пам’ятала всі деталі.

Проте, після щирих останніх тет-а-тет із дівчатами, Максим зізнався у почуттях. Його серце віддало перевагу Даші. Тож, Дарія перемогла у 10 сезоні проєкту "Холостяк".

До теми! Холостяк 10 сезон 12 випуск: як пройшов довгоочікуваний фінал шоу

ХолостякЦе реаліті-шоу побачень, що з'явилося в березні 2011 року на українському телеканалі СТБ. Головним героєм 10 сезону став пілот із Маямі Максим Михайлюк, який мріяв знайти кохання на проєкті. У кожному випуску головний герой зустрічався з одною або відразу декількома дівчатами у різних місцях. Під час побачень дівчата повинні сподобатися Холостяку, щоб зацікавити його і позбутися конкуренток.