Сімейна картина про козаків, їхній рід, рай і пекло вже сьогодні виходить в український прокат, аби тішити поціновувача вітчизняного гумору. На початку грудня Державне агентство України з питань кіно оприлюднило новий трейлер до комедійної казки "Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке", аби ще більше зацікавити своїх глядачів.

Цікаво! Бурмака, брати Капранови та інші побували на прем'єрі "Пекельної Хоругви": відгуки знаменитостей

Короткий відеоролик одразу ж захопив прихильність українців і вразив творців кіно великою кількістю переглядів та схвальних відгуків про представлений тизер. Схоже, українцям бракувало подібної комедії.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці фільму, химерна українська казка стане продовженням веселого козацького химородництва Котляревського та Гоголя.

А в основу стрічки покладено сюжет твору одного з найпопулярніших казкарів України Сашка Лірника (Олександра Власюка, – справжнє ім'я сценариста). В продюсерське крісло сів Євген Дяченко, а режисером виступив Михайло Костров. Творці картини обіцяють, що вона буде наповнена українським народним гумором, а також тісно поєднана з фольклором, міфологією та віруванням.

Фільм виходить на український екран, як і було заплановано, 1 січня 2020 року.

Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке: трейлер українського фільму дивитися онлайн

Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке: тизер українського фільму дивитися онлайн