Відомо, що 21-річна Алексія є донькою Лючіани Баррозо, яка у 2005 році одружилась з Меттом Деймоном. У шлюбі в них народилось троє дітей, але донька дружини від першого шлюбу вже давно є як рідною для кіноактора. В інтерв'ю для SPIN 1038 Метт зізнався, що Алексія перебуває в Нью-Йорку, оскільки там її застала недуга COVID-19.

До теми Том Генкс, Ольга Куриленко та Лучіан Грейндж: які знаменитості захворіли на коронавірус


Метт Деймон з чотирьма доньками і дружиною (Алексія – друга праворуч) / Фото з відкритих джерел

Наша старша дочка вчиться в коледжі. Очевидно, що його закрили, але вона залишилася в Нью-Йорку. Вона заразилася коронавірусом разом зі своїми сусідами по квартирі, але добре з цим впоралася. Тому я не можу сказати, що вся наша родина разом. З наших чотирьох дітей з нами в Ірландії перебувають троє молодших, а з Алексією ми об'єднаємося в кінці місяця. Але з нею все в порядку,
– розповів 49-річний актор.

Хоч Метт Деймон є американцем, а Лючіана Баррозо – аргентинкою, вся сім'я залишилась в Ірландії через паузу знімального процесу унаслідок коронавірусу, в якому знімався актор. Невідомо, де саме зустрінуться батьки з старшою донькою – в Ірландії чи США, але їхня зустріч однаково буде дуже очікуваною.