Зіркова матуся ніколи не залишить дітей без уваги та подарунків. Аби забезпечити свято для сина Сейнта, Кім Кардашян відтворила сцени з мультика про парк Юрського періоду. Для підготовки дитячої вечірки Кім Кардашян витратила кілька днів і навіть не вклалася у необхідний термін. Тому свято вдалося провести лише вчора, 7 грудня.

Читайте також: Мільярдерка Кайлі Дженнер покаталася на сноуборді з однорічною дочкою: відео дня

На святі все було реалістичним: величезні динозаври, дерева з тропічних лісів, густий туман, що стелився землею. Святковий стіл також відповідав тематиці торжества – солодощі, оформлені під яйця рептилій, та торт, прикрашений різнокольоровими драже. Кім Кардашян ретельно подбала про розваги: діти могли створити власних динозаврів в імітованій науковій лабораторії.

Чотирирічний Сейнт сам мав змогу перевтілитися в динозавра, одягнувши правдоподібну маску. Таким виглядом він налякав своїх молодших сестер.


Син Кім Кардашян Сейнт / Instagram / @kimkardashian


Святковий торт для Сейнта / Instagram / @kimkardashian

На святі були діти Кім Чикаго, Норт, Псалм та дочка Хлої Кардашян Тру. Зважаючи на захопливі вигуки малюків, кропітка підготовка не була даремною, вони залишилися у захваті.