Папараці видання The Daily Mail підловили зіркову пару на одному з пляжів Італії. Робін Райт та француз Клемент Жироде, який є керівником відділу VIP-зв'язків популярного бренду Saint Laurent, виглядали неймовірно щасливими, а сам відпочинок нагадував медовий місяць.

Читайте також: Шалене кохання Емілі Ратажковскі: модель проявила почуття на публіці з чоловіком: фото

Для райського уїк-енду пара обрала італійський острів Капрі. Робін Райт продемонструвала струнку фігуру в чорному звабливому купальнику. Акторка не соромилась проявляти свої почуття в громадському місці, тому цілувала та ніжно обіймала Клемента Жироде.


Робін Райт на відпочинку


Італійський відпочинок акторки Робін Райт


Зірка "Карткового будинку" Робін Райт


Робін Райт з бойфрендом

Та у мережі вже припускають, що Робін Райт та Клемент Жироде таємно одружились. Журналісти помітили, що на руках у пари видніються золоті обручки, тому, ймовірно, відпочинок в Італії – це не що інше, як медовий місяць. Наразі ж акторка не коментує припущень західних ЗМІ.


Робін Райт могла таємно одружитись

Хто така Робін Райт?Голлівудська акторка, яка зігрла ролі у фільмах "Той, що біжить по лезу", "Форрест Гамп", "Постовий на перехресті", "Людина, яка змінила все", "Наднебезпечний", "Беовульф" та ін. Починала свою кар'єру Робін Райт із популярного серіалу "Санта-Барбара", в якому вона зіграла Келлі Кепвелл. Чимале визнання її таланту принесла роль дружини президента Клер Андервуд у серіалі "Картковий будинок". До 2010 року Робін Райт була одружена з Шоноп Пеном. Акторка має двох дітей.