Останній епізод серіалу про двох талановитих фізиків триватиме годину. Відтак, згідно з повідомленням каналу CBS на сайті Deadline, він стане фінальним в історії серіалу. Наразі у 12 сезоні вийшло 17 епізодів.

Читайте також: Зірка "Теорії великого вибуху" заручилась: емоційне відео освідчення

Творці серіалу зізналися, що їм "дуже-дуже сумно" розлучатися з 12-річним проектом, адже для них робота над кінострічкою була "справжнім задоволенням".

Чутки про закриття серіалу "Теорія великого вибуху" з’явились ще кілька місяців тому. Однією з причин завершення зйомок стали високі гонорари головних героїв, які постійно зростали.

"Ми, разом зі знімальною командою, сценаристів і акторами, дуже вдячні за успіх шоу та готові представити вам останній сезон, фінал, який приведе "Теорію великого вибуху" до епічного і креативного кінця", – повідомлялось у заяві представників серіалу у серпні 2018 року..

Що відомо про серіал "Теорія великого вибуху"?Прем'єра серіалу відбулась ще 24 вересня 2007 року. Тоді він спричинив справжній ажіотаж, адже окрім традиційного американського гумору у ньому йшлось про життя дивакуватих та кумедних фізиків – Леонарда та Шелдона – та їх друзів. Дія серіалу відбувається в місті Пасадена, штат Каліфорнія. Головні ролі виконали знамениті актори Джим Парсонс та Джонні Галецкі.