В одному з випусків українського фестивалю гумору "Ліга сміху" життєва позиція Зіанджі стала причиною для комедійної сцени. Команда VIP Тернопіль розмістила її фото на постері з фільму "Я, ти, він, вона", замінивши жіночий рід на "воно".

Читайте також: 5 прихованих меседжів нового кліпу Цибульської, які помітять лише найуважніші

Також у курйозній сцені коміки розіграли операцію по зміненні статі Зіанджі, під час якої вживали багато слів, що стосувались хірургічного втручання. До прикладу, "навідріз" і "шовчик розійшовся". Насмішки з її позиції та вибору співачку неабияк обурили. Свої претензії та поради, адресовані Володимиру Зеленському, який є ведучим комедійного шоу, учасниця "Голосу країни" опублікувала на своїй сторінці в Instagram за допомогою тимчасових історій.


Звернення Зіанджі до Володимира Зеленського / Instagram / @ziandja

Також Зіанджа зазначила, що такий президент Україні не потрібен і ті, хто ходять на "подібні заходи" та насміхаються з представників ЛГБТ, можуть навіть не розраховувати на кар’єру в Європі чи Америці.


Зіанджа звинуватила Зеленського в цькуванні / Instagram / @ziandja


Співачка рекомендує комікам "розкладати валізи" / Instagram / @ziandja

Дивитись відео з "Ліги Сміху", в якому насміхались із Зіанджі (з третьої хвилини):

Хто така Зіанджа? Зіанджа – українська співачка-трансгендер, яка народилась хлопцем і отримала ім'я Борис Круглов. З раннього дитинства він займався музикою і в 2008 році вирішив взяти участь у проекті "Фабрика зірок 2". Хлопець перефарбував волосся у світлий колір і взяв псевдонім "Боря Апрєль". У 2010 році Борис знову пройшов відбір на "Фабрику зірок: Суперфінал". А 12 грудня 2014-го року в свій день народження Боря зізнався, що він (вона) транссексуал(-ка). Тоді він переїхав у Лос-Анджелес і змінив стать. У 2018 році на "Голосі країни" Боря Апрєль з'явився вже у образі Зіанджі.