Легендарний театр "Долбі", що в Лос-Анджелесі, традиційно прийняв сотні зірок Голлівуду, які зібралися, аби першими дізнатися імена переможців премії.

Тут: Переможці премії Оскар-2020: перелік

Так, вже сьогодні, в ніч з 9 на 10 лютого за київським часом, Американська академія кіномистецтва оголосила лауреата Оскара-2020 у найбільш престижній номінації – "Найкращий фільм року". Володарем статуетки став кінофільм "Паразити" на чолі з режисером Пон Джун Хо та талановитою знімальною командою, серед яких сценаристи, костюмери, оператори, монтажники, гримери та інші.

Сюжет оскароносного фільму розгортається у сім'ї Кі-Тхека. Четверо членів сімейства розуміють, що у них похмурі перспективи, адже заробляти на життя, збираючи коробки для піци – не надто прибуткова справа. Однак ситуація у родині різко змінюється, коли друг старшого сина Кі-Ву рекомендує хороший заробіток. За словами товариша, його знайомі, заможна сім'я, шукають репетитора для своєї доньки. Хлопець з бідної сім'ї, не роздумуючи, вирішує скористатися можливістю і підробити документи про свою освіту. Багатії з відкритими обіймами приймають хлопця на роботу, але той не збирається зупинятися на досягнутому. Довірливі батьки не знали, який вирок підписали собі в той момент, коли впустили Кі-Ву в домівку.

Паразити: трейлер українською дивитися онлайн