Щороку церемонія "Оскар" чимось нас дивувала: то в черговий раз Ді Капріо йшов без статуетки, то інші зірки чимось смішили, то ведучі сплутали назву фільму.

Читайте також: Оскар-2018: що треба знати про фільми, які претендують на головну нагороду

Конфузну ситуацію, яка трапилась минулого року на церемонії, напевно ще довго згадуватимуть. Актор Воррен Бітті, який оголошував переможця номінації, переплутав конверт та назвав спочатку найкращою стрічкою мюзикл "Ла-Ла Ленд", але виявилося, що насправді переміг фільм "Місячне сяйво". Згодом Американська кіноакадемія відсторонила від роботи винуватців помилки, – ними стали співробітники-бухгалтери Брайан Куллінан та Марта Руїз.

Незважаючи на минулорічний казус, цього року комік Джиммі Кіммел знову стане ведучим ювілейної 90-ої церемонії. Телеканал ABC опублікував другий промо-ролик, в якому показані переживання Джиммі з приводу того, що сталося у 2017-му: йому сняться нічні кошмари і всі сміються над ним. Через це ведучому навіть довелося звернутися до психотерапевта.

Комік дуже переживає, що в цьому році теж може статися якась помилка, але ми сподіваємося, що все пройде добре, і Джиммі весь наступний рік не буде прокидатися з-за нічних кошмарів. А ролик вийшов дуже кумедним і ми радимо його переглянути!

Оскар 2018: промо-ролик із Джиммі Кіммелом