Таку заяву зробив глава оргкомітету Євробачення Франк-Дітер Фрайлінг, пише Der Tagesspiegel.

Він нагадав, що ще до того, як СБУ заборонила в'їзд в Україну конкурсантці від Росії Юлії Самойловій, лише російська делегація не з'явилась у Києві і не взяла участі в обов'язкових заходах за попереднім оглядом.

Також делегація РФ не забронювала номера для проживання в Україні.

Росія повинна теж показати, що зацікавлена в тому форматі участі, який ми їй пропонуємо,
– пояснив Фрайлінг.

Він закликав дочекатися остаточного рішення України щодо російської співачки Юлії Самойлової. Однак, якщо Служба безпеки не скасує рішення на заборону в'їзду російській конкурсантці, то організатори Євробачення постараються простежити, щоб Росія все ж змогла взяти участь у конкурсі.

Читайте також: Сенатор від партії Путіна запропонував, щоб Самойлова заспівала на Євробаченні у Донецьку

"Президент або прем'єр-міністр України можуть декретом скасувати рішення спецслужб. Звичайно ж, у цьому питанні Європейська мовна спілка має дотримуватися українських законів. Однак, ми розраховуємо, що всі виконавці, які потрібні для проведення цього пісенного конкурсу, зможуть взяти у ньому участь", – підкреслив він.

24 Канал – національний медіапартнер Євробачення-2017

Нагадаємо, представниці Росії на Євробаченні-2017 Юлії Самойловій заборонили в’їзд на територію України через те, що вона виступала в окупованому Криму.

Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко заявив, що Україна готова прийняти будь-якого учасника Євробачення-2017 від Росії, якщо в цієї людини не буде проблем з українським законодавством.