Опра Уінфрі – американська акторка і ведуча ток-шоу "Шоу Опри Уінфрі". За версією журналу Forbes у 2009 році вона була найвпливовішою людиною шоу-бізнесу. У 2019 році її статки оцінювалися в майже 2,8 мільярдів доларів, завдяки чому вона вважається найбагатшою жінкою у світовому шоу-бізнесі. Афроамериканка посіла одинадцяту сходинку в рейтингу найуспішніших жінок світу, які "створили самі себе".

Читайте також: Як змінювався образ Тіни Кароль за час її кар'єри: фото, які вражають

Такий приголомшливий результат – не лише прояв наполегливості Опри в телевізійній царині, а й гіркий досвід дитячих та підліткових років. Коли їй було 9, вона страждала від домагань братів і дядька, в 14 років завагітніла й народила мертву дитину. Всупереч випробуванням дівчинка знайшла в собі сили навчатись у школі, відтак працювати на місцевому радіо, а згодом реалізовувати себе на телеканалах у Балтиморі й Чикаго.

У 1976 році Уінфрі влаштувалася на роботу на телеканал WJZ-TV дикторкою новин, а згодом стала ведучою ранкового шоу. Пізніше перейшла на канал WLS-TV та стала ведучою новин. Завдяки особистому співчутливому стилю Уінфрі змогла здобути шалену популярність, а рейтинги каналу швидко пішли вгору.

Опра була номінована на Оскар за роль у фільмі Стівена Спілберга "Барва пурпурова".


Розкішна Опра Уінфрі / InStyle Magazine

В 1986 році досвідчена репортерка запускає власне ток-шоу "Шоу Опри Уінфрі" (проіснувало до 2011 року, понад 4500 випусків), під час якого американці ділилися непростими життєвими ситуаціями, а зірки шоу-бізнесу й політики показували, яким є їхній побут. Тільки за перші два роки існування воно принесло близько 125 мільйонів доларів прибутку. А через 10 років з моменту запуску стало найпопулярнішим шоу в США та демонструвалось ще у 64 країнах світу.

Після закінчення виходів культової програми Опра заснувала телеканал OWN (Oprah Winfrey Network) та відновила роботу свого книжкового клубу. Офіційний ютуб-канал OWN станом на сьогодні має 3,8 мільйонів підписників.


Зірка телеекранів Опра Уінфрі / Guidomeyer

Спираючись на свій життєвий досвід, телеведуча ділиться безцінними порадами.

1. "Зовсім неважливо, хто ти, звідки прийшов і як виглядаєш. Найбільший успіх уже закладений в тобі".

2. "Ви отримаєте від життя те, про що наважитесь у нього попросити. Тому не бійтеся підвищувати планку".

3. "Будьте вдячні за те, що ви маєте, і в результаті отримаєте більше. Якщо концентрувати свою увагу на тому, чого немає, вам ніколи не буде вдосталь".

4. "Оточуйте себе лише тими людьми, які в майбутньому допоможуть вам піднятися вище".

5. "Пристрасть приходить тоді, коли ви робите те, що любите. Вона є силою, своєрідним пальним, яке необхідне вам для успіху. Знайдіть цю пристрасть, присвятіть життя її реалізації. І насправді неважливо, скільки часу це займе".