Барселонський великий оперний театр "Лісеу" відновив роботу після 3-місячного карантину. Перший концерт після тривалої перерви музиканти провели для рослин. Дивовижні фото швидко розлетілися мережею та викликали захоплення у користувачів.

Читайте також Королева Летиція відвідала театр з чоловіком та дітьми: сімейні фото

На виступі були присутні майже 2300 рослин у горщиках. Їх розмістили на глядацькі місця та повністю заповнили зал. Під час концерту артисти виконали твір італійського оперного композитора Джакомо Пуччіні "Хризантеми". Люди могли насолодитися неймовірним дійством в онлайн-режимі.

Музиканти таким чином прагнули показати, наскільки для них важливі глядачі. Також вони мали за мету обміркувати ситуацію, у якій опинилося людство через пандемію коронавірусу.

У той час, коли велика частина людства перебуває в замкнутих просторах і змушена відмовитися від руху, природа підкралася вперед, щоб зайняти місця, якими ми поступилися,
– зазначив художній керівник театру.


Оперний театр в Барселоні провів концерт для рослин / Фото: Getty Images


У Барселоні зіграли концерт для рослин / Фото: Getty Images


Оперний театр "Лісеу" в Барселоні / Фото: Getty Images

Після концерту усі рослини передадуть справжнім героям нашого часу – лікарям, які допомагають боротися з COVID-19 та рятують тих, хто заразився коронавірусом. Це буде маленька подяка для медпрацівників, які працюють, не покладаючи рук.