Нещодавно внучка Софії Ротару взяла творчий псевдонім Sofia Eve і оголосила про випуск першого синглу. Пісня вийшла в світ в листопаді 2018 року. Ймовірно, дівчина вирішила йти по слідах своєї бабусі. Однак 17-річна Соня Євдокименко намагається підкорити не лише шоу-бізнес, але й світові подіуми.

Читайте також: Софія Ротару відмовилась від новорічних гастролей в Росії: причина і ціна питання

Як відомо, вона успішно працює моделлю за кордоном, знімається для російських глянців та проводить багато часу в столиці моди – Мілані. Соня легко позує перед камерою і поводить себе досить невимушено. Так, знімки з нової фотосесії 17-річна модель і співачка-початківець опублікувала на своїй сторінці в Instagram. Внучка Софії Ротару постала перед багатотисячною аудиторією в білосніжному образі. Вона позувала біля високих ялинок, вкритих снігом, у білій об'ємній шубі, а на її руках сиділа мила собака.


Соня Євдокименко / Instagram / @iamsofiaeve


Онука Софії Ротару знялася у зимовій фотосесії / Instagram / @iamsofiaeve


Sofia Eve / Instagram / @iamsofiaeve

Також у день Святого Миколая Соня Євдокименко поділилась знімком, зробленим в приміщенні. На фото дівчина позувала у халаті, оголивши ніжку, біля прикрашеної ялинки. Під знімком вона закликала шанувальників зателефонувати до близьких, поки не стало пізно.