Вірусна пневмонія, яку спричинив коронавірус, вже забрала життя у понад 9 тисяч людей по всьому світу. Щодня ми дізнаємося про сотні нових випадків інфікування у різних куточках планети. Уряди країн просять своїх громадян залишатися вдома та не виходити на вулицю без крайньої необхідності. Шеннен Догерті, яка зараз бореться з раком, на своїй сторінці в інстаграмі поширила публікацію, у якій звернулася до підписників, які не дотримуються карантину.

Читайте також: Репер Дрейк самоізолювався після зустрічі з хворим на коронавірус баскетболістом

У зв'язку із спалахом коронавірусу у світі, кожному з нас слід подбати про власну безпеку та захист рідних людей. Насамперед, не можна ігнорувати правила, які можуть врятувати наше здоров'я та життя.

Я розумію, деякі люди вважають, що обмеження не повинні їх стосуватися. Що вони молоді, здорові і переживуть це. Дехто вважає, що фондовий ринок та економіка цінніші, ніж людське життя. Є люди, які до сих пір не практикують соціальне дистанціювання. У вас є дідусь, якого ви любите? У вас є член сім'ї з порушеною імунною системою? У вас є друг з раком? Невже так складно дотримуватися соціальної дистанції?
– наголосила Шеннен.

Станом на 19 березня у світі зафіксували понад 230 тисяч підтверджених випадків коронавірусу, з яких понад 9 тисяч смертей. Вдалося одужати понад 82 тисячам осіб. В Італії кількість померлих через коронавірус зросла до 3405. Цей показник більший ніж кількість жертв від Covid-19 у Китаї, звідки почалося поширення вірусу. Людей закликають залишатися вдома, а при перших симптомах хвороби звертатися до сімейного лікаря.


Як відрізнити коронавірус / Інфографіка 24 каналу