Українська зірка стала запрошеною гостею у шоу "Ніч у барі", яке виходить на ютуб-каналі "Люкс ФМ". Компанію Олі Цибульській склали співак Віталій Козловський та фронтмен гурту KADNAY Діма Каднай. За умовами проєкту, артисти діляться своїми секретами та відповідають на відверті питання, попиваючи коктейлі в барі.

Цікаво: Я керуюсь власною теорією БДСМ, – Оля Цибульська з гумором відкрила секрет свого сімейного щастя

За вечір Оля Цибульська розповіла чимало кумедних історій та змусила ніяковіти Віталія Козловського. Однак найбільше її колег вразило одкровення про інтимне життя. Оля Цибульська перед камерами зізналась, що мала секс у ліфті. Тоді вона ще зустрічалась з майбутнім чоловіком та розповіла йому про еротичну мрію. Не зволікаючи, коханий допоміг їй здійснити це під час поїздки до США.

Ми тоді жили у красивій багатоповерхівці на Мангеттені. І тоді мій ще бойфренд, а тепер мій чоловік, бігав в Central Park і взяв мене з собою на пробіжку. Я розказала йому про свою еротичну фантазію і вона збулася,
– розповіла Оля Цибульська.

На питання колег, як їй це вдалось зробити, співачка відповіла, що вони довго їздили між поверхами в ліфті і таки потім наважилися на інтим. Оля Цибульська не приховує, що було страшно, але дуже цього хотілося. І не дивлячись на екстремальні умови, їй все ж таки вдалось відчути оргазм.

Водночас Діма Каднай розповів, що колись бігав голим на Київському водосховищі. Тоді артист знімав кліп та наважився на такий експеримент.

Більше веселих історій та завдань дивіться у випуску шоу "НІч у барі":