Як артистка зізналась за лаштунками шоу "Діти проти зірок", яке виходить на Новому каналі, вона завжди мріяла виступати на сцені. І щоб більше вжитись у роль вокалістки, Оля Цибульська, як і багато інших дітей, вдома виконувала пісні в мамин лак для волосся, уявляючи, що це – мікрофон.

Читайте також: Оля Цибульська зняла провокативний кліп з героєм шоу "Холостяк": відео

Свій перший вокальний конкурс чекала з нетерпінням. Основною причиною був мікрофон. Я ніколи в нього не співала. Тож зробити це вперше у Будинку культури в рідному місті було моєю заповітною дитячою мрією,
– зізналась Оля Цибульська.

Однак все вийшло не так, як собі уявляла перспективна співачка. Просто посеред виступу Олі Цибульської ведучий конкурсу вийшов на сцену та забрав у неї мікрофон. Виявилось, що артистка настільки голосно співала, що апаратури їй було не потрібно. Від образи Оля Цибульська покинула шоу, не дізнавшись про результати свого виступу.

"Мене оголосили, дали в руки мікрофон. Я почала виконувати українську народну пісню, але вийшов ведучий і забрав у мене мікрофон… У той момент я дуже сильно розплакалася. Не змогла доспівати пісню до кінця та залишила цей конкурс, так і не дізнавшись, чи були в мене шанси перемогти", – пригадала вона.

Як відомо, до всеукраїнської слави Олі Цибульській довелось брати участь не в одному вокальному проєкті. Спершу артистка виступала у команді КВН та конкурсах, які не приносили їй визнання. Доленосною була її участь у "Фабриці зірок". У 2007 році Оля Цибульська стала однією з найяскравіших вокалісток шоу, відтак здобула перемогу. Згодом співачка долучилась до гурту "Опасные связи" за участю Олександра Бодянського, а вже за 2 роки випустила дебютну сольну пісню.