Популярна артистка та зіркова мама Оля Полякова разом із дітьми дотримується карантину. Виконавиця вирішила провести цей час з користю для своїх доньок, тому щовечора о 21:00 читатиме для них та для діток підписників казку в прямому ефірі в інстаграмі. До ініціативи долучилися і її дочки – Маша та Аліса.

Читайте також: Лілія Ребрик ізолювалася із сім'єю на дачі на час карантину: фото та відео

Оля таким чином намагається заохотити дітей читати. Знаменитість зазначила, що в щоденних справах та турботах на це постійно не вистачає часу, а таке заняття є дуже важливим та потрібним. Читання розвиває уяву й мову, а якщо батьки це роблять разом із дітьми, то ще й зближує.

Полякова написала в публікації, що читати буде і українською, і російською. Це триватиме приблизно 20-30 хвилин. Для того, щоб усі учасники отримували користь, то співачка встановила правило: декілька сторінок читає вона, а потім її діти. Вже остання сторінка твору залишається для дітей підписників. Щодня читатимуть лише одну казку, щоб до такого флешмобу могли приєднуватися інші користувачі.

В коментарях під фото підписники можуть залишати пропозиції казок, які хотіли б почути у виконанні зіркової матусі та її доньок.