Відомо, що квартиру батьки Ольги Цибульської мали в Ірпені, який був під окупацією в березні 2022 року. За словами співачки, від житла нічого не залишилось, тож їй боляче про це говорити.

Нічого собі Дружині буде неприємно, – Цибульська розповіла показову історію про Григорія Решетника

Цибульська заявила про хейт через зруйновану квартиру батьків

Співачка розповіла про зустріч з мешканцями Ірпеня, після того, як вона стала однією з медіа-амбасадорів відновлення цього міста. Оля розповіла, що вона хотіла допомагати, але її захейтили. Люди подумали, що вона хоче відновити батьківське житло благодійними коштами.

Після першої зустрічі де я була натхненна та щиро готова долучитись, на мене звалилась хвиля цькування та хейту від мешканців будинку, які вважали що це історія, щоб відновити квартиру батьків благодійними коштами. Після цього я повідомила мера, що шокована поведінкою людей і більше на зустріч не приїхала. Допомагати в такій атмосфері – забирає здоров'я і бажання,
– висловилась артистка.

За словами Цибульської, помешкання її батьків досі в такому ж стані. Спеціалісти оцінили його, як аварійний.

Спеціалісти, що оглядали, повторювали: квартира в аварійному стані. Пошкодження опорної конструкції. Цей висноко від архітектора є у скринах. Частину поверху розглядають під демонтаж і архітектор, що оглядав об'єкт сказав, що будь-які роботи без спеціалістів можуть бути небезпечними для життя. Тому треба чекати рішення та дій офіційної комісії,
– сказала вона.

Співачка зазначила, що батьки вже подали всі потрібні документи та очікують рішення. Оля сподівається на законність цієї справи.

Здавали кошти для ОСББ на ремонт даху. Зараз усі громадяни, що постраждали від обстрілу, чекають на рішення, свою чергу та періодично дізнаються про стан справ. Досі відповідь – у процесі, чекайте. Я вірю, що все вирішиться законно, своєчасно і, дотримуючись черги,
– додала зірка.

Про зруйноване житло батьків Олі Цибульської

  • У 2022 році співачка розповідала, що коли почалося повномасштабне вторгнення Росії в Україну, їй здавалося, що життя зупинилося. Адже в Ірпені на той момент залишилися батьки співачки. Артистка не могла з ними зв'язатися, бо на цій території не було зв'язку.
  • Оля розповідала, що ремонт в цій квартирі робили протягом 3 років. Батьки переїхали ближче до Києва, щоб няньчитися з онуками та мати змогу частіше бачитися. Вони пожили в квартирі після ремонту лише 2 місяці.
  • Після окупації квартирі було вибиті вікна та завалені стіни. Також житло було наскрізь прострелене. Тож жити там наразі неможливо.