Відповідними кадрами Оля Цибульська поділилась на інстаграм-сторінці, викликавши справжній ажіотаж. Перед камерою артистка постала у сукні з провокативними розрізами по боках. Вбрання оголювало стрункі ноги відомої українки та не приховувало відсутності спідньої білизни. Оля Цибульська еротично станцювала так, що прихильники блогу могли побачити інтимні зони її тіла.

Дивіться також: Спокуслива Оля Цибульська знялась у фотосесії з DZIDZIO: гарячі фото зірок

Вже у дописі співачка зізналась, що фоловери надихнули її на новий проєкт. Оля Цибульська задумалась над онлайн-курсом з побудови стосунків. Артистка готова давати відверті поради щодо сімейного життя, що підтвердила у кількасекундному ролику, який розбурхав мережу. Наразі зірка не дала остаточної відповіді, чи відбудеться запуск її блогу та в якому форматі відбуватимуться курси.

Відомо, що провокативне відео вона зробила на знімальному майданчику. До 8 березня Оля Цибульська влаштувала еротичну фотосесію для свого чоловіка, якими також вирішила поділитись з прихильниками.

"У нас дуже особливі стосунки. Ми за пристрасні емоції і спонтанні подарунки… Цей фотосет від мегаталановитої Марти Сирко ми зробили за один день. Прокинулася і зрозуміла: хочу, щоби він бачив мене ще й такою. Вийшло так круто, що хочу поділитися... Тими, які можна", – пояснила Оля Цибульська.