У 52 роки Ольга Сумська виглядає більш ніж розкішно. Акторка щоразу дивує своїх прихильників у мережі новими яскравими знімками з насичених буднів.

Читайте також: Як Ольга Сумська виглядала у 21 рік: архівне фото

Однак не тільки радісні дописи з'являються у соціальних мережах Ольги Сумської. Днями зірка зізналась, що раптово потрапила до лікарні, коли їхала на гастролі до Черкас.

"Вранці сіла в автобус з Дніпра до Черкас, вистава о 19:00! Раптом різко стало зле: температура 38, ламкість у всьому тілі, страшенна слабкість і нудота. Я ледве пересувалась і говорила. Доїхали до Олександрії і я розумію, що треба терміново до лікарів, бо вистава під загрозою скасування. Телефоную своєму другові Юрію Беланюку, який живе в Олександрії. Він одразу направив мене до Першої міської лікарні! Практично за дві години у відділенні реанімації анестезіології інтенсивної терапії лікарі поставили мене на ноги. Швидко і кваліфіковано зробили аналіз крові і поставили крапельницю. Сказали, що це, можливо, такий вірус", – написала Ольга Сумська.

За словами акторки, завдяки медикам вистава "Майстер і Маргарита" все ж відбулась у Черкасах. Наразі невідомо, як Ольга Сумська почувається, однак зірка продовжила свої гастролі.


Ольга Сумська після лікування


Ольга Сумська потрапила до лікарні