Приводом для новин про поповнення у родині Ольги Сумської став допис її зятя в інстаграмі. Російський актор Володимир Яглич опублікував світлину з мультфільму "Король Лев", яким персонажі сповіщали про народження сина. Як виявилося, припущення у пресі справдилися, а першою порушила мовчанку саме бабуся малюка.

До теми Донька Ольги Сумської вдруге стала мамою, – ЗМІ

Українська артистка поділилася світлинами Антоніни та її чоловіка Володимира, привітавши пару з народженням другої дитини. Ольга Сумська не стала ділитися жодними подробицями пологів старшої доньки й не розсекретила стать немовля та дату появи на світ. Проте, судячи з усього, непідробна радість переповнює знаменитість.

Вітаю,мої рідні! Тепер я двічі бабуся! Це щастя! Дякую! Люблю вас,
– написала Сумська.

На відміну від бабусі, імениті батьки наразі відмовляються від будь-яких заяв та не коментують поповнення у родині. Нагадаємо, що про вагітність Антоніни Паперної стало відомо на початку січня після того, як дівчина опублікувала кількасекундний ролик в інстаграмі, на якому позувала з округлим животом. Згодом майбутня матуся активно позувала для нових зйомок, акцентуючи на своєму особливому стані.

Згодом Ольга Сумська зізналася, що постійно підтримувала зв'язок з донькою та давала материнські поради. З Антоніною вона спілкується переважно телефоном, адже акторка розвиває свою кар'єру в Росії та рідко навідується на Батьківщину. Вона одружена з російським актором Володимиром Ягличем, разом з яким виховує 2-річну доньку Єву.